Ana Sayfa Dünya FETÖ Terör Örgütünün Bütçesi Birkaç Ülke Ekonomisine Eş Değer

FETÖ Terör Örgütünün Bütçesi Birkaç Ülke Ekonomisine Eş Değer

Silahlı terör örgütü FETÖ/Paralel Devlet Yapılanmasının bütçesi hakkında açıklamalarda bulunan yetkililerimiz adeta dudak uçuklattı. Birkaç ülke ekonomisine eş değer bir bütçeye sahip olan silahlı terör örgütünün bütçesine yönelik detaylı inceleme başlatıldığı belirtildi.

1
0
Paylaş

15 Temmuz gecesi ülkemizde darbe kalkışması gerçekleştirebilecek kadar finansal bir desteğe sahip olan ve ülkemizdeki birçok vatan hainini de satın alan silahlı terör örgütü FETÖ’nün çok ciddi bir bütçeye sahip olduğu açıklandı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na yönelik sunulan silahlı terör örgütü FETÖ ile ilgili verilerde, 2015’te silahlı terör örgütünün 450 milyar Türk Lirası gibi bir bütçeye sahip olduğu belirtildi. Ülkemizde bir gençlik yapılanması meydana getiren ve bununla birlikte Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet’te hainlerini barındırarak burada kendi hainlerini atayan silahlı terör örgütü, başarılı bir şekilde etkisiz hale getirilmekte. Sınavlarda hile yaparak kendi adaylarına sınav soruları dağıtan ve bununla birlikte ülkemizde her türlü yolsuzluğu gerçekleştiren terör örgütü, birçok yerden finansal destek sağlamaktaydı. Silahlı terör örgütü hainleri terör örgütüne yönelik önemli finansal desteklerde bulunmakla birlikte birçok kişiden de örgüte yardım edebilmek için para toplamaktaydı. 15 Temmuz gecesinin ardından da örgüt ile bağlantısı bulunan bütün şahıslara gözaltı operasyonları düzenlenmesi ve darbe kalkışmasını gerçekleştiren hainlerin kendi kazdıkları kuyuya düşmesi ile örgüte ülkemiz tarafından çok büyük bir darbe vuruldu..

Eğitim Alanına Yoğunlaştı

Genç neslimizi ele geçirebilmek ve devletin önemli kurumlarına kendi düşüncesindeki isimleri atayabilmek adına büyük bir uğraş veren Paralel Devlet Yapılanması, bunun için de ÖSYM’nin yaptığı sınav sorularını ele geçirdi. Böylece sınav sorularını çalarak kendi hainleri ile paylaşan ve devletin önemli kurumlarına hainlerini yerleştirme çabasında bulunan örgüt, ülkemizi baştan aşağı ele geçirebilmek adına büyük bir çaba sarf etti. Özellikle de ülkemizin güvenliğini sağlayan Türk Silahlı Kuvvetlerimize de hainlerini atayarak darbe kalkışması gerçekleştiren terör örgütü, ciddi anlamda bir bütçeye sahip olmasaydı böyle bir girişimi gerçekleştiremezdi. Bunun yanı sıra örgüte finansal destek sağlayan bütün şahısların gözaltına alınması ve örgüte destek sağlayan bütün firmaların ve kurumların kapatılması üzerine ülkemiz adeta rahat bir nefes aldı ve silahlı terör örgütüne büyük bir darbe vuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here