Ana Sayfa Gündem Kayseri’de Silahlı Terör Örgütüyle İlişiği Olan 4 Şahsa Gözaltı

Kayseri’de Silahlı Terör Örgütüyle İlişiği Olan 4 Şahsa Gözaltı

Bölücü terör örgütü PKK ile ilişiği olduğu belirlenen Kayseri’deki 4 şahsa güvenlik güçlerimiz geniş kapsamlı operasyonlar düzenleyerek bu şahısları gözaltına aldı ve gözaltına alınan şahıslar ifadesi alınmak üzere adliyeye sevk edildi.

2
0
Paylaş

Silahlı terör örgütüyle ilişiği olduğu iddialarıyla belirlenen adreslere geniş kapsamlı operasyon düzenleyen güvenlik güçlerimiz, örgüt ile ilişiği olabileceği şüphesi taşıyan şahısları başarılı bir şekilde gözaltına aldı. Kayseri’de yetkililerimiz silahlı terör örgütüyle bağlantısı bulunabilecek olan bütün şahısları tespit edebilmek adına çok büyük bir çaba sarf etmekte. Örgüt adına hizmet veren ve ülkemiz topraklarında barınarak ülkemizin ekmeğini yiyen hainler, her geçen gün düzenlenen operasyonlarla gözaltına alınarak etkisiz hale getirilmekte. Silahlı terör örgütünün gerçekleştirdiği saldırılara destek veren ve örgütün gerçekleştirdiği eylemlere olumlu açıklamalarda bulunan bütün hainler de güvenlik güçlerimizce gözaltına alınmakta. Özellikle de son zamanlarda silahlı terör örgütünü destekler nitelikte ifadelerde bulunarak fotoğraflar paylaşan bütün şahıslar güvenlik güçlerimizce anında tespit edilmekte. Tespit edilen bu hainler anında gözaltına alınarak hakim karşısına silahlı terör örgütü propagandası yapmak suçundan yargılanmakta. Ülkemizde hainleri temizleyebilmek adına yoğun bir çaba sarf edilmekte ve kar kış demeden kahraman askerlerimiz dağlarda hainlere karşı büyük bir mücadele ortaya koymakta. Vatanımızı koruyabilmek ve örgüt üyelerinin ülkemizdeki hainliklerinin önüne geçebilmek adına sarf edilen çaba son hızıyla devam etmekte.

Terör Örgütü Adeta Kapana Kısıldı

Silahlı terör örgütüne yönelik Türk Silahlı Kuvvetlerimizin dağlarda gerçekleştirdiği operasyonlarda her geçen gün örgüt üyeleri tamamen kapana kısılmakta. Özellikle de son zamanlarda güvenlik güçlerimizin önlemleri hat safhada tutmasıyla birlikte terör saldırılarında çok ciddi bir azalma meydana gelmiş ve ülkemiz yolları ve giriş çıkışları yoğun bir şekilde denetim altına alınmıştır. Ülkemizde olası bir saldırının meydana gelebilmesine hiçbir şekilde geçit vermeyen Fethi Sekin ve Ömer Halisdemir gibi kahramanlarımız da ülkemiz vatandaşlarının ve ülkemiz demokrasisinin sürdürülebilmesi ve silahlı terör örgütlerinin ülkemizdeki haince emellerinin önüne geçebilmek için sarf ettikleri mücadeleler ülkemizin terör örgütlerine karşı ne kadar büyük bir direniş gösterdiğini açıkça göstermekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here