Ana Sayfa Teknoloji WhatsApp, Yepyeni Bir Özellik ile Kullanıcılarını Sevindirecek

WhatsApp, Yepyeni Bir Özellik ile Kullanıcılarını Sevindirecek

WhatsApp'ın yakın zamanda kullanıma sunacağı bir özellik ile birlikte artık yanlışlıkla gönderilen mesajlar geri alınabilecek.

1
0
Paylaş

Dünya çapında en çok indirilen ve en çok kullanıcıya sahip olan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, her geçen gün biraz daha gelişmeye devam ediyor. 2015 yılında Facebook tarafından satın alındıktan sonra, geliştirmeleri ile kullanıcılara eşsiz bir iletişim deneyimi yaşatan WhatsApp, görüntülü konuşma ve sesli konuşma özellikleri ile gönülleri fethetmişti. Ardından tıpkı Instagram ve Snapchat’te olduğu gibi hikaye paylaşımı özelliğini de etkinleştiren WhatsApp, şimdi yeni bir güncelleme ile kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlayacak.

YANLIŞLIKLA MESAJ ATMAKTAN KURTULUN

WhatsApp’ın yakın zamanda kullanıma sunacağı özellik ile birlikte artık yanlışlıkla atılan mesaj sorunu ortadan tamamen kalkacak. Çünkü WhatsApp’a gelen yeni özellik ile birlikte hatalı olarak gönderilen mesajlar geri alınabilecek. Şimdilik firma tarafından test kullanımları başlatılan bu özellik için çalışmalar olumlu yönde ilerliyor. Test sürümünde kullanıcılar, gönderdikleri hatalı mesajları sildikten sonra geride hatalı mesaj yerine “Bu mesaj silinmiştir” ibaresi yer alıyor. 

Daha önce de defalarca gündeme getirilen özellik, beta sürümde test edildikten sonra tekrar yastık altına bırakılmıştı. Ancak yakın tarihte firmaya yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, WhatsApp bu özeliği yeniden ele almaya başladı. Deneme süreci devam eden bu özelliği iOS ve Android için eş zamanlı olarak kullanıma sunmayı hedefleyen WhatsApp’ın muhtemelen Eylül ayının sonuna kadar özelliği kullanıma sunmasına olası gözle bakılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here